تعمیرات Macbook

مراحل تعمیر مک بوک و آی مک در ایریکام

Macbook & iMac Repair

دریافت دستگاه و ارائه رسید
شما می توانید مک بوک یا آی مک خود را به صورت حضوری یا از طریق پیک یا پست برای ما ارسال نمایید. پس از دریافت دستگاه رسید دستگاه شما توسط سیستم صادر میگردد و از طریق رسید میتوانید پیگیر دستگاه دخود باشید.

بررسی و اعلام هزینه
پس از دریافت دستگاه بررسی اولیه صورت می پذیرد و به مشتری اعلام هزینه میگردد. در اکثر موارد ایراد در زمان حضور مشتری به او اعلام میگردد و همچنین زمان آماده شدن دستگاه به مشتری اعلام خواهد شد. در بعضی موارد ایراد مشخص نیست و نیاز به بررسی بیشتر و زمان بیشتر دارد که در اینگونه موارد تا ۴۸ ساعت کاری ایراد مشخص و به مشتری اعلام هزینه میگردد. در بیشتر از ۸۰ درصد موارد macbook یا iMac نهایتا تا ۴۸ ساعت تعمیر می شود و در ۲۰ درصد موارد یک هفته زمان برای تعمیر مورد نیاز است. هر چند پیشنهاد می شود برای بررسی اصولی و دقیق و انجام کار بهتر تعمیراتی و سرویس کامل از عجله برای دریافت سریع گوشی خودداری نمایید ولی برای مشتریانی که درخواست تعمیر فوری گوشی خود را دارند تدبیر ویژه ای اندیشیده ایم و در سرویس اکسپرس خود هرگونه ایراد را در کمتر از نصف روز به درخواست مشتری رفع خواهیم نمود.

تعمیر دستگاه

پس از اعلام هزینه و توافق مشتری مک بوک یا آی مک وی توسط تعمیرکار، تعمیر می شود و جهت تماس به بخش پذیرش ارائه میگردد. مرکز تعمیرات ایریکام برای هرگونه فعالیت تعمیری مهلت تست و گارانتی مشخصی در نظر گرفته است که در زمان تحویل دستگاه به مشتری اعلام میگردد.

نظرات کاربران
 • هارد مک بوک
  علی میر کریمی11/30/2017 12:00:00 AM
  سلام.هارد مک بوک هم دارید؟
  • پاسخ
   مدیریت11/30/2017 6:51:00 PM
   سلام.بله هرد مک بوک در ظرفیت های 500 گیگ و 1 ترا بایت موجوده.
ارسال نظر